tocht1
Home ] Up ]

 

Simmer 2000

Ballonvaren

zondag 16 juli

Deze pagina is mede mogelijk gemaakt door:

Recreatiecentrum De Waldsang
tel. (0516) 54 12 55    fax.(0516) 54 10 49
e-mail   [email protected]  website:klik hier


Cafe De Brink      "krekt efkes oars"
tel. 0516-541388
     website: klik hier
e-mail: mailto:[email protected]


De grootste ballon wordt van binnen geinspecteerd door de piloot. Op de voorgrond de mand. Helaas is op deze foto weinig diepte te zien, maar wel indrukwekkend: een nietig persoon in een ballon van ongeveer 15.000 m3 met een hoogte van een kleine 50 meter.laatste_inspectie.jpg (12222 bytes)
De donkere ballon staat op punt van vertrekken; de lucht in de andere twee ballons moet nog meer worden opgewarmd. Een zoon (die niet meegaat) spreekt met z'n meevarende vader nog snel af wie de auto krijgt als ........... (hij lijkt zich er al op te verheugen)..... voorbereiding_4.jpg (12676 bytes)
Lift-off voor de 8 passagiers van de donkere ballon; het is dan 20:41 uur. De fam. Van den Bos, De Jong, Wilstra en Van der Wolfshaar zijn de passagiers. vertrek_5.jpg (19189 bytes)
De resterende passagiers worden vervolgens verdeeld over de beide andere manden. In de grote komen 22. Hier klaar voor vertrek. Blijven 15 over voor de laatste ballon.vertrek_6.jpg (19307 bytes)
Ook wij zijn ingestapt in de derde ballon met 15 passagiers. De grote ballon kiest het luchtruim; nagewuifd door familie, vrienden en kennissen. vertrek_7.jpg (13667 bytes)
Ook onze ballon gaat, als laatste, de lucht in. Het is dan 20:50 uur, bijna 10 minuten na de eerste. De meeste foto toestellen en video camera's bleven op de grond achter, maar ook vanuit de ballonnen werden er veel shots gemaakt en natuurlijk: getelefoneerd. Telefoneren tijdens de landing was overigens niet toegestaan wegens beinvloeding van apparatuur. in_de_lucht_1.jpg (17059 bytes)
De mensen op het sportveld van de Waldsang worden snel kleiner en een deel gaat op weg met een andere tak van sport "de achtervolging".in_de_lucht_2.jpg (14457 bytes)
Hier een deel van camping De Waldsang. Bijna geheel in het bos verscholen. Van midonder naar boven loopt de toegangsweg naar het sportveld. Je ziet al groepjes mensen terug lopen of fietsen naar de straat. Het is 20:52 uur.waldsang_1.jpg (15257 bytes)
 

www.bakkeveen.nl   tips, opmerkingen: mail de webmaster [email protected]                        bijgewerkt: 04-09-2000 19:29